PayALL, müşterilerin tüm kartlarınızı güvenli ortak bir sanal cüzdanda bir araya getirerek iş yerlerinin kolayca ödeme almasını sağlayan bir mobil ödeme sistemidir.

PayALL’da müşterilerinizin kart bilgilerini almadan ve güvenlik problemleri yaşamanıza gerek kalmadan ödeme alırsınız. Hem müşterileriniz, hem de siz rahat ve güvende olursunuz.

ÜYE İŞ YERİ UYGULAMASINI İNDİR

App Store Logo Google Play Store Logo
  • Başvuru Formu
  • Sadece 1 dakikanızı ayırarak PayALL'a üye olun, kolay tahsilatın avantajlarından yararlanmaya başlayın!

Önceki Sonraki
Sıkça Sorulan Sorular

PayALL nasıl çalışır?

Üye iş yeri, müşterinin uygulamasındaki QR kodu taratarak ödeme talebini sisteme girer . Bu ödeme bilgisi, müşterinin cep telefonuna bildirim olarak gider. Ödemenizi, QR kod ya da ödeme kodu vasıtası ile müşteriye onaylatarak kolayca alabilirsiniz. Ödeme onaylandıktan sonra, sistemden onaylı işlemlerden ödeme bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

PayALL’a nasıl başvurabilirim?

Sitemizde bulunan başvuru formunu doldurduktan sonra satış ekibimiz sizinle en kısa sürede temasa geçecektir.

PayALL ücretli mi?

Hayır, değil. PayALL’un tüm özelliklerini kullanabilmek için mevcut sanal pos anlaşmanız dışında herhangi bir komisyon vermezsiniz.

PayALL ödemelerimden komisyon alıyor mu?

Hayır, PayALL tahsil ettiğiniz ödemelerden komisyon almaz. Hatta işyeri havuzumuz genişledikçe, bankalar ile olan Sanal POS komisyonlarınızda indirim sağlamayı hedefliyoruz.

Ödemelerimde bir gecikme yaşanacak mı?

Hayır hiçbir gecikme olmayacak, bankanızla Sanal POS anlaşmanız nasılsa aynı şekilde ödeme düzeniniz işleyecektir. PayALL sadece ödemelerinize aracılık yapar; paranızı havuzda bekletmez veya paranızdan para kazanmaz.

PayALL’a kaç şube tanımlayabilirim?

Sistemimize istediğiniz kadar şube tanımlayabilirsiniz.

Hangi bankalar ile anlaşmanız var?

Tüm bankalar ile anlaşmamız bulunuyor.

PayALL ile tüm kredi kartları ve bankamatik kartlarından ödeme alabilir miyim?

Tüm bankaların kredi kartı ve Debit kartlarından ödeme alabilirsiniz.

Bir problem yaşarsam ne olacak?

Bizi 0850 939 73 31'den arayarak ya da PayALL uygulamasındaki destek formunu doldurarak, 24 saat içerisinde destek ekibimizin size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.