Tahsilatlarınızı Kolay ve Maliyet Avantajlı Şekilde Gerçekleştirin!

16 Temmuz 2019, Salı

 

Müşterilerinin banka ve kredi kartlarını güvenli bir sanal cüzdanda bir araya getirmelerini sağlayan PayALL’u tercih eden işletmeler, tahsilatlarını çok daha avantajlı bir biçimde gerçekleştirebilecek.

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 1 Haziran 2019’da yayımlanan tebliğ kapsamında; kurumlar, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren nakit ödemeler dışında kalan kredi kartı, mobil vb. tüm ödemeleri banka/elektronik para kuruluşları ve özel entegratör entegrasyonuna sahip güvenli yeni nesil ödeme sistemleri üzerinden alabilecek. Ortaya çıkan bu yeni teknolojiye uyumlu tahsilat kanalı ihtiyacından hareketle, mobil ödemenin öncü uygulamalarından PayALL hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Bu sayede PayALL ile tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirken ilgili her işlem için fatura gönderimini müşterilerinize tek tıkla e-Posta veya SMS olarak sağlamanız mümkün. Böylece hem yazarkasa ve ÖKC masraflarından hem de fatura gönderme maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

Kart bilgilerinin alınmasına gerek kalmadan güvenli şekilde ödeme alabildiğiniz yeni nesil tahsilat platformu PayALL,  Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından onaylanmış bir uygulama olduğu için güvenle tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

ÖKC veya yazarkasaların yerine GİB tarafından onaylı ödeme kanalı PayALL'u kullanabilmek için tek koşul; e-Fatura sistemine kayıtlı olmak…Bunun dışında ayrıca bir başvuru sürecine dâhil olmanız gerekmiyor. Tüm bunların yanında PayALL ile tahsilatlarınızı oldukça düşük maliyetler ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

PayALL ile ÖKC ve Yazar Kasa Zorunluluğu Kalkıyor!

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Haziran ayında yayımlanan son tebliğ kapsamında; 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren yeni nesil tahsilat platformu PayALL sayesinde yazar kasalara (ÖKC) ihtiyaç duymadan ödeme alabilirsiniz. Nakit ödemeler dışında, kredi veya banka kartı ile yapılacak tüm mobil ödemeleri de GİB tarafından onaylı uygulama PayALL ile tahsil edebilirsiniz.

 Yeni nesil tahsilat platformu PayALL; güvenli teknolojik altyapısı ile ihtiyacınız olan tahsilat yapısını tek bir sistem üzerinden yürütmenizi sağlar. 

PayALL ile tahsilatlarınızı;

  • Düşük komisyon oranları ile maliyet avantajlı,
  • Hızlı ve güvenli şekilde,
  • Karmaşık ve uzun başvuru süreçleri olmaksızın,
  • Yazar kasaya ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tahsilatın Kolay Yolu PayALL'un Avantajlı Dünyasıyla Tanışmak için Hemen Tıklayın