PayALL ile Ödemenin Özgür Dönemi Başladı!

17 Ocak 2019, Perşembe

 

Cüzdanın evde unutulması hele ki bunu tam ödeme yapacakken fark etme stresi hepimizin başına gelmiştir. Günlük koşuşturmanın içinde çok olağan bir durum bu aslında. Ya da sınırlı öğle arası vaktinde kasada beklenen uzun kuyruklar hemen her gün hepimizin canını sıkıyor.

Başlangıçta bu ihtiyaçlardan yola çıkarak tasarlanan ‘’Ödemenin Özgür Yolu PayALL’’ sadece kartlarını güvenle, tek bir mobil cüzdan üzerinde taşıyabileceğin bir uygulamanın ötesinde, geliştirmekte olduğu sadakat kart ve e-Para özelliği ile alışverişlerde çığır açmaya hazırlanıyor.

Dijital devrim ile beraber fiziki cüzdan taşıma ihtiyacı ortadan kalktı. Nakit taşıma zaten uzun bir süredir hayatımızda yok denecek kadar az ve son yıllarda para kartı ya da kredi kartı taşıma alışkanlığımız da azalmaya başladı.

‘’Ödemenin Özgür Yolu’’ mottosuyla yola çıkan PayALL; kartlarınız yanında olmadan tek tıkla, güvenli ve kolay alışveriş imkânı sunuyor. Kartlarınızın çalınma, kopyalanma riskini ortadan kaldıran PayALL, ödemelerinizi fiziki kartınızı ya da kart bilgilerinizi paylaşmadan, hatta ödeme yapılacak mekanda bulunmasanız bile mobil uygulama üzerinden tek tıkla gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Iphone kullanıcıları için App Store’a ve Android kullanıcıları için Google Play Store’a PayALL Cüzdan yazarak kolayca indirebileceğiniz PayALL; üye iş yerleri için özel olarak hazırlanan kampanya ve indirimleri ile kullanıcılarının alışveriş deneyimlerini keyfe dönüştürüyor. Üstelik tamamen ücretsiz!

Şu an pilot bölge olarak seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark içinde yer alan Loccum Cafe, Loccum Burger ve Çınar Restorant’ta kullanıma sunulan PayALL; kısa süre içinde tüm Türkiye’ye yayılma faaliyetleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Hemen siz de PayALL’u indirin, ödemenin avantajlı dünyasıyla tanışın!

 

PayALL’u Andorid’de indirmek için tıklayınız. 

PayALL’u İOS’ta indirmek için tıklayınız.