Gelir İdaresi Başkanlığı Güvenli Mobil Ödeme ve Elektronik Belge Yönetim Sistemlerine İlişkin Tebliğ Yayımladı!

16 Temmuz 2019, Salı

 

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından Haziran ayında yayımlanan tebliğ kapsamında firmalar, 1 Eylül 2019 tarihinden itibaren nakit ödemeler dışında kalan kredi kartı, mobil vb. tüm ödemeleri banka/elektronik para kuruluşları ve özel entegratör entegrasyonuna sahip güvenli yeni nesil ödeme sistemleri üzerinden alabilecek. Buna göre yeni teknolojiye uyumlu bir tahsilat kanalı daha ortaya çıkıyor. 

01.06.2019 tarihli Vergi Usul Kanunu tebliğini detaylı incelemek için tıklayın.

Ortaya çıkan bu yeni teknolojiye uyumlu tahsilat kanalı ihtiyacından hareketle; ödemenin özgür yolu PayALL; sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek; özellikle orta ve küçük ölçekli işletmeler için ÖKC ve yazarkasa bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor.

PayALL kullanarak tahsilatlarınızı kolayca gerçekleştirebilirken bu işlemlerin sonunda fatura gönderiminizi de alıcısına elektronik olarak tek tuşla iletmeniz mümkün.

Bu sayede ÖKC ve yazarkasa maliyetlerinden kurtulurken fatura oluşturma, baskı ve gönderim masraflarınızı da sıfırlayabilirsiniz. 

Yeni nesil tahsilat platformu PayALL; güvenli teknolojik altyapısı ile ihtiyacınız olan tahsilat yapısını tek sistem üzerinden yürütmenizi sağlar. 

Tahsilatın Kolay Yolu PayALL'un Avantajlı Dünyasıyla Tanışmak için Tıklayın.